Vyhledávání

Kontakt

NOVOSUN, s.r.o.

Ing. Václav Novotný
Pod nemocnicí 19
682 01 Vyškov
Česká republika

+420602741896

Od návrhu až k realizaci =  snadno a rychle

Slunce je nejlevnějším a trvalým zdrojem energie. Voda je nejlevnějším a nejdostupnějším akumulátorem energie. Jedním z velmi snadných řešení jak spořit, je ohřev nebo předehřev teplé užitkové vody pro domácí spotřebu za pomoci sluneční energie. Jedná se  o ekologickou
a „přátelskou“ technologie vůči přírodě.

Schématický obrázek:

Fotovoltaické panely jsou dnes běžně a především cenově dostupné. Jejich montáž a umístění je bezproblémové, provoz bezúdržbový a životnost 25 – 30 let. Nepotřebujete žádné povolení! Nejste výrobcem elektřiny ve smyslu zákona. 100 % spotřeba elektrické energie.

 

Nabízené řešení nabízí takřka neomezené možnosti instalace. Je to dáno způsobem propojení fotovoltaického panelu a zásobníku vody pomocí elektrického kabelu.

Pokud Vás uvedená informace zaujala, máte zájem o zcela mimořádné zhodnocování Vašich finančních prostředků, pak neváhejte. Další krok je nyní na Vás - stačí, když nás budete kontaktovat.

A co se bude dít ?

 

Přijedeme . . .

Posoudíme možnosti instalace . . .

Prokonzultujeme Vaše požadavky dle aktuální a dispoziční situace . . .

Připravíme nabídku včetně zajištění realizace . . .

Po Vašem odsouhlasení se v krátké době dočkáte realizace a pak se již jen radujete z každého slunečného dne - sluníčko se stane Vaším velmi dobrým přítelem, který Vás nikdy nezklame ...

Sluníčko pracuje zatímco vy se na terase či zahrádce věnujete svým zálibám, odpočíváte a nebo přemýšlíte, jak dále využít přírodních energií . . .